کولر صنعتی سلولزی ایران مشعل | شاهکاری مهندسی صنعت سرمایشی

کولر صنعتی سلولزی ایران مشعل | شاهکاری مهندسی صنعت سرمایشی

چکیده : کولر صنعتی اکسیال سلولزی ایران مشعل جایگزین مناسبی برای کولرهای قدیمی است. این کولر ها که برای خنک کردن هوا از پدهای سلولزی استفاده می کنند، بر پایه تبخیر آب بوده و از چرخش و قدرت بالای موتور خود برای تامین سرمایش و برودت بیشتر استفاده می‌کند

گروه صنعتی ایران مشعل (صاحب برند گرماتاب) پس از 4 دهه فعالیت در حوزه گرمایش تابشی ، با توجه به نیاز روز اقلیم ایران و افزایش گرمای روز افزون کره زمین، علاوه بر تولید دستگاه های گرمایش تابشی گرماتاب به تولید انبوه نسل جدید کولرهای صنعتی پرداخته است. کولر های سلولزی ایران مشعل در فضاهای متوسط و بزرگ مانند سوله‌ها، کارخانه‌ها، مرغداری‌ها، دامداری ها، فروشگاه‌ها و نمایشگاه‌ها به استفاده می‌شود. کولرهای صنعتی سلولزی ایران مشعل با استفاده از پدهای سلولزی تبخیری و فن آکسیال قدرتمند خود می تواند علاوه بر خارج کردن هوای گرم و آلوده و گرد و غبار، هوای تازه و تمیزرا جایگزین کند. این فرآیند که همواره مورد توجه مهندسین و متخصصین است راحتی پرسنل و کارکنان را فراهم کرده و از پوسیدگی و زنگ زدگی و خوردگی دستگاه ها نیز جلوگیری می‌کند.

کولر صنعتی اکسیال سلولزی ایران مشعل جایگزین مناسبی برای کولرهای قدیمی است. این کولر ها که برای خنک کردن هوا از پدهای سلولزی استفاده می کنند، بر پایه تبخیر آب بوده و از چرخش و قدرت بالای موتور خود برای تامین سرمایش و برودت بیشتر استفاده می‌کند.

کولر صنعتی سلولزی ایران مشعل در محیط های گرم و خشک بازدهی بالایی داشته و و جایگزین مناسبی برای دستگاه های تهویه هوای مطبوع و کولرهای گازی است.

 برخی موارد استفاده از کولر صنعتی سلولزی ایران مشعل:

الف / در گلخانه ها با هدایت هوای تازه و تمیز باعث رشد و نمو بیشتر گل ها و گیاهان شده و به افزایش تولید کمک می‌کند.

ب/ کولر صنعتی سلولزی آکسیال ایران مشعل در کارخانه ها با هدایت هوای تمیز و پاک به داخل و جایگزینی هوای گرم  باعث راحتی کارکنان و پرسنل شده و همچنین ابزارالات را نیز از پوسیدگی در امان می دارد.

ج/ کولرهای صنعتی سلولزی ایران مشعل در مکان‌های زیارتی بزگ و مساجد که افراد زیادی به خصوص هنگام مراسم مذهبی و مناسبت ها به عبادت و زیارت می پردازند کاربرد بسزایی دارد. در این مکان ها دمای هوا بالا رفته وهمچنین کیفیت هوا پایین می‌آید و بوی نامطبوع و اکسیژن ناکافی باعث افزایش حساسیت و الرژی زوار و عبادت کنندگان به خصوص سالمندان و بیماران و کودکان می‌شود. این موارد ضرورت وجود این کولرها را افزایش می‌دهد.

د/ در دامداری ها و مرغداری ها تهویه هوا بسیار مهم است. کولر صنعتی اکسیال سلولزی ایران مشعل می تواند به کمک فن قدرتمند خود، جریان هوای قدرتمندی ایجاد کرده که در نتیجه آن بوی بد و نامطبوع بیرون رانده شده و هوای تمیز و خنک جایگزین می شود. این فرآیند به سلامتی و عمر بیشتر دام و طیور کمک کرده و رضایت پرسنل را به دنبال دارد و باعث صرفه اقتصادی  بیشتری می شود.

 برخی موارد استفاده از کولر صنعتی سلولزی ایران مشعل:

مزایای کولر صنعتی سلولزی اکسیال ایران مشعل:

  • عمر پدهای سلولزی کولرهای صنعتی ایران مشعل پنج برابر کولرهای پوشالی قدیمی بوده و ماندگاری و عمر بالایی دارند. بنابر این از نظر اقتصادی برای خریداران و مشتریان  مقرون به صرفه بوده و با خنک کردن هوای مطبوع و تازه از اسیب دیدن به دستگاه ها جلوگیری می‌کند.
  • در کولر صنعتی سلولزی آکسیال ایران مشعل از مرغوب ترین و باکیفیت ترین ورق های گالوانیزه استفاده شده است که از زنگ زدگی و خوردگی دستگاه ها جلوگیری کرده و باعث مقاومت حداکثری و ماندگاری ساختار اصلی دستگاه می‌شود.
  • سطح تبخیر پدهای سلولزی این کولرها، پنج برابر کولرهای قدیمی پوشالی است که دارای سطح ناصاف و ناهمواری هستند. در نتیجه سرمای بیشتری را در محیط ایجاد می‌کند و به افزایش سطح راحتی کمک بسزایی می‌کند.
  •   صدای این کولرها نسبت به مدل های مشابه خود پایین تر بوده و از الودگی صوتی در محیط های مورد نظر جلوگیری می‌کند. در نتیجه آرامش خاطر پرسنل و کارکنان را افزایش یافته و باعث راندمان کاری بالاتر می‌شود.
  • نصب و راه اندازی کولرهای اکسیال سلولزی ایران مشعل بسیار آسانتر از سیستم های تهویه مطبوع و کولرهای گازی است.
  • گارانتی 2 ساله بدنه کولر صنعتی ایران مشعل نیز قابل توجه طرفداران و مشتریان ای کولر است. البته کیفیت بالای این دستگاه ها باعث می شود تا استهلاک کمتری را نسبت به کولرهای مشابه داشته  باشند و عمدتا نیازی به استفاده از این گارانتی نباشد.
  • مصرف برق این کولرها یک پنجم کولرهای قدیمی است که صرفه اقتصادی قابل توجهی را به دنبال دارد
  •  صرفه اقتصادی این دستگاه ها در خور توجه است زیرا با هزینه ای کمتر نسبت به کولرهای گازی و سیستم های تهویه مطبوع تولید و نصب شده که علاوه بر ایجاد سرمایش و برودت مناسب، از نظر قیمت هم مقرون به صرفه می باشد.
  •  کاهش محسوس هزینه نگهداری و تعمیر این کولرها باعث شده است که استفاده از آن ها یک سرمایه گذاری بلند مدت محسوب شود.

مزایای کولر صنعتی سلولزی اکسیال ایران مشعل:

اهمیت استفاده از کولرهای صنعتی سلولزی ایران مشعل در محیط های صنعتی :

این کولرها در فضاهایی که متوسط یا بزرگ و با متراز بالا قابل نصب بوده و وجود انها ضروری است. با بالا رفتن گرما و آلودگی بازدهی و کارایی دستگاه  ها را کم کرده و تولید را به حداقل می رساند. کولر های صنعتی ایران مشعل سرمایش و برودت لازم را در این محیط ها ایجاد کرده و همچنین با استفاده از فن آکسیال قدرتمند خود گرد و غبار را از محیط بیرون رانده وهوای پاک و تمیز را جایگزین می کند. بدین گونه به سلامتی افرادی که در این سالن ها و کارخانه ها کار می کنند کمک می کنند.

 روش های خرید کولرهای صنعتی اکسیال از ایران مشعل:

 برای سفارش و خرید و نصب و راه اندازی کولر های صنعتی ایران مشعل می‌توانید با شماره 41402 021 تماس گرفته و یا با مراجعه به نزدیک ترین نمایندگی ایران مشعل از این خدمات بهره‌ مند شوید.

ارسال دیدگاه