5 سوال مهم قبل از خرید ابزارآلات بادی

جغجغه بادی

سوالات مهمی که قبل از خرید ابزارآلات بادی می پرسید هوشمندی شما را نشان می دهد و کمک می کند تا بهترین انتخاب را داشته باشید. برخی از افراد توجه زیادی به این مساله نشان نمی دهند. به طور مثال اگر به ابزاری مانند بکس بادی نیاز داشته باشند به نزدیک ترین فروشگاه مراجعه می کنند

سوالات مهمی که قبل از خرید ابزارآلات بادی می پرسید هوشمندی شما را نشان می دهد و کمک می کند تا بهترین انتخاب را داشته باشید. برخی از افراد توجه زیادی به این مساله نشان نمی دهند. به طور مثال اگر به ابزاری مانند بکس بادی نیاز داشته باشند به نزدیک ترین فروشگاه مراجعه می کنند و گران ترین یا ارزان ترین محصول را خریداری می کنند و به خانه برمی گردند. فارغ از اینکه آیا ابزار با نیازهای آن ها سازگاری دارد یا خیر؟ در این گزارش به شما کمک می کنیم تا با سوالات مهم قبل از خرید ابزارآلات بادی آشنا شوید و یک خرید مطلوب را تجربه کنید.

خرید ابزارآلات بادی

ابزارهایی مانند بکس یا دریل بادی در نمونه های مختلفی ساخته می شوند و این موضوع نشان دهنده کاربرد آن هاست. در هنگام خرید ابزارآلات بادی یا پنوماتیک باید نیازسنجی کنید و آن را از جوانب مختلف مورد ارزیابی قرار دهید. برخی از این سوالات را می توانید از خودتان بپرسید و برخی دیگر را از فروشنده ابزارآلات! قطعا سوالات هوشمندانه به شما کمک می کنند تا خرید بهتری را تجربه کنید و ملاک های خود را بشناسید.

مدت زمان گارانتی محصول چقدر است؟

فرقی نمی کند که قصد خرید بکس بادی را دارید یا جغجغه بادی و سایر ابزارها ! بلکه مهم این است که به مدت زمان گارانتی محصول توجه ویژه ای داشته باشید. معمولا برندهای خوشنام و باسابقه به دلیل اطمینانی که به کیفیت محصولات خود دارند، گارانتی های بلندمدت را ارائه می دهند تا خیال مشتری از بابت مشکلات احتمالی راحت باشد. اکیدا توصیه می کنیم در هنگام خرید ابزارآلات بادی از فروشگاه های حضوری یا آنلاین، مدت گارانتی را جویا شوید و از خرید محصولات بی نام و نشان و فاقد گارانتی خودداری کنید. زیرا اگر دستگاه دچار خرابی شد هیچ مرکز یا نمایندگی برای تعمیر آن وجود ندارد و هیچ راهی به جز خرید مجدد ابزار وجود نخواهد داشت. این موضوع فقط هزینه های شما را در طول زمان افزایش می دهد.

چه تمایزی میان این برند و سایر برندها وجود دارد؟

ممکن است در هنگام خرید ابزارآلات، شما یک برند را انتخاب کنید. اما معمولا افرادی که تجربه کافی در این زمینه ندارند از فروشنده خواهش می کنند تا آن ها یک برند مطمئن را معرفی کنند. بهتر است در این شرایط از فروشنده بپرسید که وجه تمایز این برند با سایر برندها چیست؟ قطعا توضیحاتی که فروشنده ارائه می دهد در متقاعد کردن شما نقش مهمی دارد. به طور مثال بالاتر بودن کیفیت، طول عمر، قدرت و … به عنوان وجه تمایز در نظر گرفته می شود. برندهای معتبر دارای تمام ویژگی های مذکور هستند.

مدت زمان خدمات پس از فروش چقدر است؟

خدمات پس از فروش چه تفاوتی با گارانتی داد؟ هنگامی که از گارانتی صحبت می کنیم به معنای تعمیر دستگاه به طور رایگان ( درمدت زمان محدود مثلا یکسال ) است. اما منظور از خدمات پس از فروش این است که یک نمایندگی در شهر یا کشور شما وجود داشته باشد که تعمیر ابزار را بر عهده بگیرد. برندهای مشهور در تمام شهرها نمایندگی دارند. در هنگام خرید ابزارآلات بادی باید راجع به خدمات پس از فروش از فروشنده سوال کنید. زیرا اگر نمایندگی آن برند خاص در شهر شما وجود نداشته باشد دچار مشکلات زیادی خواهید شد و ممکن است مجبور به خرید مجدد دستگاه در صورت خرابی شوید.

بکس بادی

برند کجایی است ؟

یکی از نکات مهمی که در هنگام خرید محصول وجود دارد این است که شرکت تولیدکننده محصول نمی تواند تضمین کننده کیفیت آن باشد. اما بهتر است قبل از خرید از فروشنده بپرسید که برند موردنظر محصول کدام کشور است؟ در سال های گذشته که تحریم های زیادی علیه کشور ایران وضع نشده بود اغلب ابزارهای موجود در بازار امریکایی و اروپایی بودند. اما امروزه به دلیل محدودیت در واردات شاهد برندهای تایوانی و چینی هستیم. البته کیفیت این محصولات نیز قابل قبول است و باید در هنگام خرید اطلاعات لازم را از فروشنده کسب کنید.

چرا قیمت ابزار گران یا ارزان است؟

حتما تا به حال برای شما پیش آمده که در حین خرید یک محصول، با قیمت بسیار بالا یا پایین آن مواجه شده اید و این سوال در ذهن شما ایجاد شده که دلیل گران یا ارزان بودن آن چیست؟ گاهی اوقات یک ابزار، به دلیل ویژگی های فوق العاده ای که دارد از قیمت بالایی برخوردار است. به طور مثال اغلب ابزارهایی که از طراحی ارگونومی برخوردار هستند گران تر از ابزارهای غیر ارگونومی می باشند.

دریل بادی

بهترین مرجع برای خرید ابزارآلات بادی

همان طور که می دانید در سال های اخیر تعداد فروشگاه های اینترنتی بسیار زیاد شده و هر کدام از آن ها در زمینه فروش محصولات یا خدمات خاصی فعالیت می کنند. قطعا خرید از فروشگاه های اینترنتی مزایای خاص خود را به همراه دارد که می توان به صرفه جویی در زمان، انرژی و … اشاره کرد. همچنین می توانید در فرصت مناسب، ابزارها و برندهای مختلف را با یکدیگر مقایسه کنید و از نظر مشتریان قبلی نیز مطلع شوید.

فروشگاه ابزارآلات ابیانه یکی از فروشگاه های معتبر و نام آشنا در این زمینه می باشد که در حیطه فروش ابزارهای بادی از برندهایی همچون PAG ، دامار، پوما، سوماک و … فعالیت می کند. همچنین وجود تیم کارشناسی و پشتیبانی این وب سایت به مشتریان کمک می کند تا بهترین انتخاب را داشته باشند. به عبارتی دیگر می توان گفت که فروشگاه ابیانه قبل از آنکه فروشنده باشد، یک مشاور عالی است که نقش مهمی در انتخاب های شما دارد.

ارسال دیدگاه