مهیار عباسی Mahyar abbasi کارآفرین برتر حوزه پرده در ایران

مهیار عباسی Mahyar abbasi کارآفرین برتر حوزه پرده در ایران

نام مهیار عباسی با صنعت پرده و شرکت پرده کاران گره خورده است. وی سالهای متمادی است که در حوزه ی پرده و مسائل پیرامون آن فعالیت دارد و بین افراد فعال در این حوزه نام آشنا و شناخته شده می باشد.

مهیار عباسی با ذهنی خلاق و تلاشی شبانه روزی موفق شده تا ایده های خود را در شرکت پرده کاران به منصه ظهور برساند. در ادامه به برخی از فعالیت ها و تلاش های او در این عرصه می پردازیم.

مهیار عباسی وارد کننده پارچه های لوکس و خاص

مهیار عباسی

اینستاگرام مهیار عباسی   https://www.instagram.com/mahyar_abbasi_/ در بین فعالین حوزه پرده چهره ای شناخته شده است، او موفق بوده تا پارچه های لوکس و فوق‌العاده ای را برای پرده و مبلمان وارد کشور کند. او دارای کلکسیونی لاکچری از بهترین طرح ها و رنگ بندی ها و با کیفیت ترین جنس ها، از برند های معروف و مطرح پارچه را در شرکت پرده کاران می باشد.

mahyar abbasi نماینده برنده های لوکس پارچه دنیا در ایران

مهیار عباسی بخشی از کارهای خود را برای برطرف کردن نیازهای افرادی که تمایل به استفاده از پارچه های لوکس و برند های خاص دارند، اختصاص داد و در همین راستا تلاش کرد تا نمایندگی فروش برخی از برند های مطرح دنیا در زمینه ی پارچه و پرده در ایران را از آن خود کند. برای رسیدن به این هدف او تلاش کرد تا نمایندگی فروش بهترین برند های اروپایی پارچه مبلی و پرده ای در ایران را به شرکت خوب پرده کاران اختصاص دهد.

تنوع بسیار بالا در انتخاب مدل پرده و طرح پارچه های مهیار

اینکه شرکت پرده کاران با دقت به نظرات و ایده های مهیار عباسی و همچنین کوشش های توقف ناپذیر او و تیم حرفه ای اش، توانسته اند تا متنوع ترین پارچه ها را در طرح ها و رنگ ها و جنس های مختلف در اختیار داشته باشد، از سربلندی ها و افتخارات این مجموعه است.

مهیار عباسی مجری مدل های روز دنیا

mahyar abbasi

مهیار عباسی همواره به دنبال اجرایی کردن مدل های روز دنیا بوده و تلاش های خستگی ناپذیری برای اجرای یونیک ترین و خاص ترین مدل های پرده را از خود نشان داده است. او موفق شده تا ایده پرده های برقی، برای خانه های هوشمند را اجرا کند. صدالبته اجرای مدل های مختلف پرده به مهارت و امکانات ویژه ای احتیاج دارد.

گردآوری تیم حرفه ای و کاربلد برای اجرای بهترین مدل های روز دنیا کار طاقت فرسایی است که خوشبختانه مجموعه ی عظیم پرده کاران با مدیریت مهیار عباسی از عهده آن برآمده است.

اجرای پرده های هوشمند توسط مهیار عباسی

برای آشنایی شما خواننده محترم با پرده هوشمند یا همان Smart Curtain، باید بگوییم که پرده‌ هوشمند با استفاده از فناوری‌های هوشمند، قابل کنترل و مدیریت است. این نوع پرده با استفاده از سیستم‌های خاصی، به صورت خودکار باز و بسته می شود و میتواند در تنظیم درجه نور و دما در فضای داخل نقش داشته باشد. خوشبختانه و با افتخار اجرای پرده های هوشمند در رزومه کاری مهیار عباسی وجود دارد و توانسته نیاز برخی از مشتریان به پرده های هوشمند را مرتفع کند.

عباسی عرضه کننده پارجه های مبلی و پرده ای

مهیار عباسی پس از تمرکز بر واردات پارچه های خاص و لاکچری تصمیم گرفت تا توزیع کننده دسته اول آن ها در بازار پارچه مبل و پرده کشور باشد. بنابراین برای رسیدن به این هدف تلاش های خود را آغاز کرد. خوشبختانه او موفق شد تا با پیگیری های بی وقفه به چنین جایگاهی دست پیدا کند. در نتیجه وی در تعیین قیمت پارچه پرده ای در بازار نقش بسزائی دارد.

محدوده کاری مهیار در منطقه شمیرانات

با تلاش های فراوان شرکت پرده کاران و مهیار عباسی، آن ها موفق شده اند تا با ایجاد سه شعبه فعال در محدوده شمال شهر تهران، خدمات خود در زمینه پرده را در کل منطقه شمیرانات پوشش دهند . خوشبختانه این روزها با توجه به گسترش امکانات و تجهیزات و توانایی های شرکت پرده کاران، درصد بالایی از افرادی که در منطقه شمیرانات استان تهران زندگی می کنند؛ موفق به استفاده از خدمات این شرکت شده اند.

اجرای ایده ها و مدل بدون نیاز به برون سپاری کار توسط mahyar abbasi

تیمی که در مجموعه ی پرده کاران گرد آمده اند از قویترین، بهترین و زبده ترین افراد فعال در این حوزه می باشند. به شکلی که مهیار عباسی در شرکت پرده کاران برای اجرایی و نهایی کردن سفارش مشتریان نیازی به هیچ گونه برون سپاری ندارد و موفق بوده تا از وارد کردن پارچه گرفته تا دوخت و اجرا و ارائه خدمات پس از فروش را بر عهده بگیرد. به شکلی که صفر تا صد انجام کار به کمک افراد مشغول به کار در شرکت برای مشتریان انجام می گردد.

ارسال دیدگاه